השאירו פרטים נחזור אליכם בהקדם

  חימום רצפתי לעומת מזגן

  האם באמת כדאי להשקיע בישראל בשיטת חימום הבית של חימום רצפתי? כשבונים בית, כשרוכשים דירה, בבניין או בפרויקט מגורים שעתיד להיבנות, בשלבי בנייה, או שאתם נערכים לשיפוץ רציני בבית, במשרד או במחסן או מפעל למשל, כדאי מאוד לחשוב על מערכת החימום ולשקול את מערכת החימום הרצפתי. נכון, בישראל לעומת אירופה, צפון אמריקה או מקומות אחרים בעולם שרגילים לימים רבים יותר בשנה של מזג אוויר קר, שם נושא חימום הבית הוא נושא שתופס מקום בשיח ובתקשורת, אבל הערכות נכונה לנושא החימום, יכולה לחסוך לכם בעלויות באופן ניכר לאורך השנים ושנית, אתם הולכים ליהנות הרבה יותר בימים הקרים מספר אמיר מומחה למערכות גז והסקה.

  למה לבחור בחימום רצפתי

  אנחנו בישראל התרגלנו עם השנים, להשתמש במזגן שלנו לאורך כל השנה, בגלל מיעוט ימי הקור בארץ אנחנו פחות מקדישים תשומת לב רבה לחימום של הבית ובדרך כלל מסתפקים במה שמוכר לנו, המזגן. אבל סקירה קטנה של אפשרויות החימום הביתי או בעסק שלנו, יכולה להראות לנו, שיש היום פתרונות נפלאים לחימום, זולים יותר לתחזוקה ועלויות שוטפות ועם תוצאות הרבה יותר נעימות מאשר המזגן, והראשון שבהם שהוא הנפוץ ביותר בעולם, היא מערכת חימום רצפתי. מערכת חימום שפועלת על גז חסכוני, ומאפשרת ניצול מקסימלי של האנרגיה, גם מבחינת עלויות, גם מבחינת פיזור החום באופן הנעים ביותר – החום עולה מעלה.

  חימום רצפתי

  ״יש לי מזגן״, או ״אני מתקין גם ככה מערכת מיזוג מרכזית״ אלו שני המשפטים הכי נפוצים אצל אלו שבונים או משפצים את הבית או העסק, כשהם מתייחסים לחימום החלל, אומר אמיר מומחה למערכות גז והסקה דרגה 2. אז בואו נראה מדוע כדאי לחמם את הבית במערכת חימום רצפתי מול המזגן. דבר ראשון המזגן, מעלה את החום כלפי מעלה, הוא מרעיש ועלותו יקרה. לעומת זאת בחימום רצפתי, החימום עולה מהרצפה מעניק הרגשה מיוחדת במינה וגם חימום רצפתי מאפשר להסתובב בחלל כמו בימי קיץ חמימים עם חולצה קצרה ויחפים, הוא לא מרעיש ועלויות ההתקנה זהות בחלק מהמקרים לעלות מערכות מיזוג, מסכם אמיר מומחה למערכות גז והסקה.

  שיווק וקידום אתרים באינטרנט שיווק וקידום אתרים באינטרנט