השאירו פרטים נחזור אליכם בהקדם

  החורים כבר לא סתומים!

  אני רוצה לספר ולכתוב המלצה על אמיר טכנאי גז בצפון הארץ לכל מי שצריכים. אני גרה בבית לא כל כך חדש בצפון הארץ. זה ישוב קטן בצפון לכנרת. אני מאוד אוהבת לבשל וככה גם בעלי, במהלך השנים התחילו להיסתם חלק מהחורים שיש על הגז. אני מתכוונת לעיגול השחור ממתכת שמתחתיו יש מלא חורים קטנים בעיגול, שמהם יוצאות הלהבות הכחולות של הגז והכחול הוא בעצם האש. בהתחלה זה היה רק שניים או שלושה חורים שנסתמו בכל עיגול גז כזה, אבל יום אחד לפני ניקיונות הפסח, נתתי את תשומת ליבי שיותר מדי חורים סתומים ופחות אש יוצאת מהכיריים, בירור קטן הביא אותי למסקנה שאנחנו חייבים מישהו שיטפל בזה וככה הגענו לאמיר מומחה למערכות גז והסקה.

  טכנאי גז בצפון

  אל אמיר הגעתי דרך חברה טובה שלי, האמת שזה התחיל קודם בדרך שאני הכי האוהבת לקבל דרכה המלצות על כל מיני דברים שאני רוצה או צריכה – הפייסבוק. הכי פשוט שבעולם, נכנסתי לפייסבוק ופרסמתי פוסט שבו כתבתי שאני מחפשת טכנאי גז בצפון הארץ, וסיפרתי על הבעיה עם החורים שנסתמים. יש לציין שעל בעיה כל כך קטנה היו הרבה עונים עם תשובות והמלצות רבות של מה לעשות. תנקי עם קיסמי שיניים, תנקי עם מקל לניקוי שיניים, כל מיני רעיונות שונים ומשונים, גם כמה המלצות על שמות של טכנאי גז, שעובדים באזור שלי, עשיתי את הבירורים שלי ואז הגעתי לאמיר.

  פתרון מידי ומענה קשוב

  התקשרתי לאמיר, סיפרתי לו על הבעיה ושאני מחפשת טכנאי גז בצפון הארץ, כי אני גרה באזור הכנרת. עד אז גם שמתי לב שיש עוד איזו בעיה של מתג ההצתה שלפעמים עובד ואז הוא בסדר והאש נדלקת ולפעמים אני לוחצת מספר פעמים ולא קורה כלוםאמיר קבע איתי כבר לאותו היום והא היה אדיב מאוד, נחמד, נראה שהוא יודע מה הוא עושה, והכי חשוב פתר את הבעיה ובמחיר הוגן לחלוטין. בקיצור ממליצה מאוד על אמיר מומחה למערכות גז והסקה.

  שיווק וקידום אתרים באינטרנט שיווק וקידום אתרים באינטרנט