השאירו פרטים נחזור אליכם בהקדם

  גם חכם וגם מהיר

  הרבה שואלים האם מייבש כביסה על גז, הוא חסכוני יותר? ומה היתרונות? אז התשובה חד משמעית. כן. הוא חסכוני בהרבה ומשמעותית ממייבש כביסה רגיל, שמופעל על חשמל והוא הנפוץ ביותר בישראל. כרגע! ומדוע כרגע? כי לאט לאט אנשים מתחילים להכיר בחיסכון האדיר בחשמל. צריכת החשמל של מייבש כביסה על גז היא ממש אפסית, וזה בגלל שאין לו גוף חימום, כמו שיש במייבש כביסה שפועל על חשמל ובו יש גוף חימום חשמלי, שהוא צורך חשמל בכמות גדולה במיוחד, אפילו ביחס לשאר מוצרי החשמל בבית. לכן אנשים מחליטים להשתמש במייבש כביסה על גז. הכותב הוא אמיר מומחה למערכות גז והסקה דרגה 2.

  מייבש כביסה על גז

  יתרון בולט נוסף של מייבש כביסה על גז הוא שהוא מייבש כביסה בשליש זמן! הוא פועל בטכנולוגיה שנקראת ייבוש חכם. למשל כביסה של 6 קילו תידרש זמן פעולה של חצי שעה, ארבעים דקות בממוצע, אבל בזכות חיישנים חכמים, שמותקנים במייבשי כביסה שפועלים על גז, מייבש כביסה על גז יודע להפסיק את הפעולה שלו לפי מידת הלחות של הבגדים. ברגע שהחיישן ׳מרגיש׳ שהלחות נמוכה, הוא ׳יודע׳ שהבגדים יבשים מספיק והוא מפסיק את עצמו, גם אם חלפו פחות משלושים דקות, מה שקורה בהרבה מקרים. הרבה מכבסות עברו לשימוש במייבשי כביסה על גז כי התפוקה שלהן גדולה יותר והם יכולים לייבש יותר בגדים בכל יום וכמובן החיסכון בחשמל.

   חכם. מהיר. ונעים במיוחד.

  בשימוש במייבשי כביסה חשמליים, קורה במקרים רבים שהכביסה יוצאת קשה מדיי, במיוחד אנחנו נתקלים בזה במגבות מטבח שהן דקות יותר וקטנות יותר ואז הן נוקשות ורק אחרי השימוש הן מתרככות שוב. לעומת זאת מייבש כביסה על גז מעניק לבגדים רכות והם נעימים למגע אחרי פעולת הייבוש. שלושת היתרונות האלו, של חסכון כמעט מלא בצריכת החשמל, מהירות הייבוש שמתקצרת לכשליש מהזמן ממייבש כביסה חשמלי והרכות של הבגדים אחרי שהם יוצאים ממייבש כביסה על גז. הכותב הוא אמיר מומחה למערכות גז והסקה דרגה 2.

  שיווק וקידום אתרים באינטרנט שיווק וקידום אתרים באינטרנט