השאירו פרטים נחזור אליכם בהקדם

  גלאי גז

  חשיבותו של גלאי גז היא רבה, כאשר בין היתר הוא נועד לסייע במניעת אסונות. החל מאיתור דליפות גז בשטחים שונים, הבחנה בין סוגי גזים שונים – רעילים או אחרים, לצד יתרונות רבים אחרים – מדובר בפתרון מומלץ לכל בית ובית. על מנת לשמור על חייכם ועל סדר יומכם היטב, יש לפנות אל "אמיר מערכות גז והסקה". עסק זה מתמחה בתכנון, בהקמה ובשירות של מערכות חימום, מיזוג והסקה ביתית ומוסדית. מדובר במענה מתקדם, איכותי וחסר פשרות הניתן במחירים נוחים וברמת זמינות גבוהה. 

  גלאי גז ביתי

  ישנן דרכים שונות ומגוונות באמצעותן נוכל לשמור על שגרת חיינו – כאשר גלאי גז משמש כאחת הדוגמאות הבולטות. בין אם הוא מיועד למפעלי תעשייה, חניונים תת קרקעיים או שמא הוא מיועד לבתים פרטיים – בזכות גלאי הגז ניתן יהיה לשמור על ביטחונם האישי של האנשים ושל הסביבה. הרי מטרתו של גלאי הגז היא, בין היתר, לזהות ריחות גז באזורים מסוימים וממוקדמים. זאת, כאשר הוא שולח את אותותיו, מדליק את האזעקה ומהבהב אורות. הכול, על מנת לסמן את קיומה של דליפת הגז. 

  על  מנת להתקין את גלאי הגז המקצועי והמתקדם ביותר, רצוי לפנות אל טכנאי גז. בזכות מומחה זה, תוכלו להבין אילו אפשרויות קיימות לרשותכם ואיזה סוג גלאי גז רלוונטי עבורכם יותר מכולם. כמו כן, מומחה זה יסייע לכם בהתקנתו של גלאי הגז – וילווה אתכם גם במקרים בהם יידרש תיקון וטיפול בגלאי. הכול, על מנת לסייע לכם על הצד הטוב ביותר.

  גלאי גז ביתיים איכותיים 

  ככל שגלאי הגז רגיש וטכנולוגי יותר, כך הוא יבצע את עבודתו באופן מדויק ויסודי. כדי שתוכלו גם אתם ליהנות מיתרונותיו של מוצר זה, אתם מוזמנים לפנות אל "אמיר מערכות גז והסקה". לצד מוצרי אלו, העסק מספק גם מערכות מיזוג והסקה ביתית, מערכות חימום רצפתיים, מייבשי כביסה על גז, כמו גם צילרים ומערכות מתקדמות. 

  מידע נוסף בנושא

  גלאי גז איכותי

  מה תפקידו של גלאי גז? לפי השם כבר ניתן להבין שתפקידו הוא גילוי גז. כידוע נושא הבטיחות בכל הקשור לגז הוא מהמחמירים ביותר, מכיוון שהגז הוא חומר נפיץ. הבטיחות המוקפדת מאוד בכל הקשור לגז, מעניקה לנו את האפשרות להשתמש בו בצורה חכמה, יעילה ובטוחה מאוד ועם כמעט אפס תקלות. במידה ונגרמות תאונות גז, נעשית חקירה מקיפה של הרשויות ונבחנות כל הסיבות לתאונה, ולאחר מכן מסיקים מסקנות ומשפרים את הוראות הבטיחות ברמה הארצית. כדי למנוע תאונות אחד המכשירים הנפוצים הוא גלאי גז שמזהה כמות גז חריגה בחלל ומפעיל אזעקה. כותב אמיר מומחה למערכות גז והסקה דרגה 2.

  צבע אדום

  לפי החוק במקומות ציבוריים חובה להתקין גלאי גז ובבתים פרטיים רבים בוחרים גם להתקין את גלאי הגז, למרות שתאונות גז הן חריגות עד אפסיות, גלאי הגז אינם יקרים והם גם משמשים כגלאי עשן. כאשר ישנה באוויר כמות גדולה של גז, גלאי הגז פועל בשני דרכים, הראשונה, משמיע אזעקה מחרישת אוזניים והשנייה יש בו נורת אזהרה אדומה שנדלקת ונפסקת לסירוגין, שמשמשת כאזעקה לכבדי שמיעה, שיודעים לזהות שיש תקלת גז. במקרה שגלאי הגז מופעל יש לעשות שני דברים ראשונים – אחד לסגור את נקודת הגז הראשית של הבית ולהוציא את שאר בני הבית מהדירה.

  יש תקן לגלאי גז

   היום לגלאי הגז בישראל אין תקן כלשהו שנדרש על ידי מכון התקנים הישראלי. ישנם גלאי גז שמיובאים מחוץ לארץ, לדוגמא מכשירים שמיובאים מאנגליה, שלהם יש תו תקן אנגלי, ואלו שנמכרים בארץ למשל עוברים בדיקה של מכון התקנים הישראלי ומקבלים אישור לשיווק בישראל. בכל מקרה את התקנת גלאי הגז להבדיל מכל מכשיר אחר שדרכו עובר גז, יכולה לעשות עצמאית ואינה דורשת התקנת איש מקצוע מוסמך. יש לעקוב אחרי הוראות ההתקנה והתפעול ולשים לב מעת לעת שהסוללות המותקנות במכשיר אכן תקינות, כדי שברגע האמת חס וחלילה, גם אם עברו כמה שנים מאז התקנתו של גלאי הגז הוא יפעל כראוי בעת תקלת גז או עשן. מסכם אמיר מומחה למערכות גז והסקה דרגה 2.

  שיווק וקידום אתרים באינטרנט שיווק וקידום אתרים באינטרנט